Tai puikus būdas aktyviai praleisti laisvalaikį, pasisemti naujų įspūdžių, susipažinti su kitomis kultūromis. Įvairių kelionių organizatorių siūlomos pažintinės kelionės po žymiausius Europos miestus, tokius kaip Varšuva, Sankt Peterburgas, Berlynas, Praha, Viena ir kt., nepalieka abejingų.

Nerūpestingos kelių dienų ar savaitgalio pažintinės kelionės į kaimynines šalis, pavyzdžiui, Latviją, Estiją, Lenkiją, Vokietiją, leidžia susipažinti su mums artimų šalių istoriniu ir kultūriniu paveldu. Ilgesnės kelionės į tolimesnes šalis, tokias kaip Čekija, Austrija, Vengrija ar Slovakija, įdomios tiek gamta, tiek miestų įvairove.

Nuostabios gamtos savininkėmis galima vadinti Kroatiją, Prancūziją, Norvegiją, Šveicariją – pažintinės kelionės į jas išvaduos iš kasdienybės. Senovės mylėtojams tiks kelionės į Graikiją, Italiją, Angliją ar Škotiją. Jus užburs šalys, išsiskiriančios savita kultūra: Turkija, Gruzija, Marokas, Ispanija ir daugelis kitų.

Kelionių organizatorių rengiamos pažintinės kelionės vertos dėmesio dėl savo įvairumo, siekio sujungti tai, kas geriausia: žymiausius kultūros ir gamtos objektus, nuotykių troškimą ir kitų kultūrų papročius, klasiką su modernumu. Mes, kelionių agentūra „Ferona“, padėsime užtikrinti, kad pažintinė kelionė, kurią pasirinksite, būtų saugi, atitiktų jūsų norus ir lūkesčius.

Populiarios pažintinės kelionės

Italija - Kaprio sala

Paryžius - Beniliuksas

Praha - Viena - Budapeštas