Kelionės žavi ne tik poilsio, bet, ko gero labiausiai, pažinimo galimybėmis. Kuo tolimesnis kraštas, tuo savitesnė ir mums nepažįstama jo kultūra. Egzotinės kelionės leidžia suprasti, koks įvairus ir kartu panašus yra pasaulis. Galime atrasti daug bendra su, rodos, mums svetimomis kultūromis.

Siekdama patenkinti keliautojų pažinimo troškulį, kelionių agentūra „Ferona“ suteikia galimybę keliauti į įvairius tolimuosius kraštus. Egzotinės kelionės į Indiją, Gruziją, Izraelį, Šri Lanką ar Kiniją, didysis turas po Kubą, trijų savaičių kelionė į Kanadą turėtų nudžiuginti kelionių gurmanus.

Kelionių agentūros siūlomos egzotinės kelionės pasižymi įvairumu. Architektūrinių šedevrų mėgėjai gali aplankyti Indijos Tadž Mahalą, Šri Lankoje keliautojų laukia susitikimas su egzotiška gamta, Kinija žavi rytietiškomis šventyklomis ir vienuolynais.

Egzotinė kelionė į Tailandą, salų valstybę Kubą, senove dvelkiančią Gruziją ar piligrimų pamėgtąjį Izraelį – ką bevyktumėte, galime užtikrinti, kad neliksite abejingi. Į visas egzotines šalis keliaujama lėktuvu. Priklausomai nuo pasirinktos šalies, egzotinės kelionės gali trukti nuo vienos iki trijų savaičių.